MEMORIÁL por. F.K
Pochodnický spolek

Pochodnický spolek se věnuje přípravám a organizaci pochodů a dalších aktivit pro širokou veřejnost.

Fotogalerie:
Combat Mírov

Branný závod je určen pro 25 družstev po 4 členech, čili pro 100 účastníků.

Startovné bude činit 550,- Kč za účastníka, tedy 2.200,- Kč za družstvo s nárokem na pamětní medaili, dekret a občerstvení. Tři nejrychlejší družstva získají navíc poháry a věcné dary.

Registrace branného závodu bude na místě od 07:00 hod. a samostatný start bude v 8:00 hod.. Ukončení závodu předpokládáme nejpozději ve 14:00 hod..

Každé družstvo absolvuje trasu o délce cca 12 km, s plněním úkolů branného charakteru. Každému družstvu bude započítán čas, za který zvládne celou trasu, a budou mu připočteny body za zvládnutí jednotlivých úkolů.

Vyhlášení vítězů závodu bude v době od 14.30 hod. do 16.00 hod., aby se účastníci případně mohli zúčastnit nočního pochodu.

V případě účasti i na nočním pochodu bude činit celkové startovné za oba pochody 1.000,- Kč za osobu.

Pamětní medaile za branný závod se bude lišit od pamětní medaile za noční pochod v povrchové úpravě (barvě kovu).